Luigi Bormioli Roma Dof Gotë pa Fron 38 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 3.240,0 Lekë

3.240,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gota transparente pa fron 0.38 lt, 6 copë.
  • Përbërë nga material kristalor i cilësisë së lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoren kryesisht për pije alkoolike.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Luigi, Italy.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.6 Kg
Barcode
032622027264
BNCode
LU000000192G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Kristal
Vëllimi
0.38 L

Produkte të ngjashme

0.1146
245.23 KB