Luminarc Alizee Set Pjatash 18 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 4.100,0 Lekë

4.100,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Set pjatash, ngjyrë të bardhë formë e rrumbullakët.
  • Material akropal.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Seti përmban:
  • 6 pjata për ëmbëlsira 22 cm.
  • 6 pjata për supë 23 cm.
  • 6 pjata servirie 28 cm.
  • Lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.

Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
6.5 Kg
Barcode
883314519044
BNCode
LM000000141C

Detajet

Materiali
Arkopal
Ngjyra
E bardhë

Produkte të ngjashme

0.0801
244.94 KB