Luminarc Small Club Mbajtëse Ushqimesh 28 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 490,0 Lekë

490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz me kapak hermetik, formë rrethore, transparent, 28 cl.
  • Material qelq.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret për ruajtjen e ushqimeve të ndryshme.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
026102780459
BNCode
LM000000335C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.28 L

Produkte të ngjashme

0.144
245.92 KB