Borgonovo Olimpia Shishe me Gotë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 1.120,0 Lekë

1.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • 1 x shishe, transparente, me vëllim 110 cl.
  • 1 x gotë pa fron, transparente, me vëllim 28 cl.
  • Të përbëra nga material qelq.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoren për të mbajtur dhe servirur pije të ndryshme, kryesisht lëngje dhe ujë.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.573 Kg
Barcode
8002713161636
BNCode
BG000000876N

Detajet

Produkte të ngjashme

0.0927
238.2 KB