Bormioli Rocco Parma Pjatancë 34 X 24 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 520,0 Lekë

520,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatancë e bardhë, formë katrore, me përmasa 34 x 24 cm.
  • Material qelq opal.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoret kryesisht për të servirur ëmbëlsira, antipasta, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.111 Kg
Barcode
8411712763107
BNCode
BO000000033R

Detajet

Materiali
Opal
Dimensionet
34 x 24 cm
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Opal

Produkte të ngjashme

0.117
248.15 KB