Bra Prior Lugë Kullimi Silikoni, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bra Isogona

Çmimi: 700,0 Lekë

1.310,0 Lekë700,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Prior lugë kuzhine me kullim.
  • Material silikon me dorezë inoks 18/10.
  • Ekstra rezistente ndaj nxehtësisë, deri në 200 °.
  • Përdoret kryesisht për të kapur ushqime të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bra.
Marka / Prodhuesi
Bra Isogona
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.115 Kg
Barcode
8411796107927
BNCode
BR000005102A

Detajet

Ngjyra
Jeshile
Materiali
Inoks Silikon

Produkte të ngjashme

0.1178
246.48 KB