Accademia Mugnano Arborea Wood Tigan 28 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 3.230,0 Lekë

3.230,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Accademia Mugnano Arborea tigan me efekt druri 28 cm.
  • Material alumin plus veshje që nuk ngjit.
  • Ergonomik, atermik, rezistent ndaj temperaturave të larta.
  • Përdoret për gatime të ndryshme, kryesisht salca.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali. 
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8010111040668
BNCode
AC000003094M

Detajet

Materiali
Dru Alumin
Dimensionet
28 cm
Ngjyra
Kafe

Produkte të ngjashme

0.1209
242.15 KB