Gimi Twin Grey Cantë Pazari

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Gimi

Çmimi: 8.800,0 Lekë

8.800,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Canta është ngjyrë gri me kapacitet 56 lt dhe përmasa 41 x 53 x 92 cm.
  • Struktura e saj mundëson ngarkesën maksimale prej 30 kg.
  • Çanta e karrocës ka material poliestër si dhe strukturë çeliku.
  • Mbulesë rezistente ndaj ujit.
  • Doreza e saj plastike për lehtësi në tërheqje.
  • Mundësohet nga dy xhepa me zinxhirë.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gimi, Itali.

Marka / Prodhuesi
Gimi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8001244013216
BNCode
GI000003077M

Detajet

Ngjyra
Gri e errët
Vëllimi
56 L
Dimensionet
41 x 53 x 92 cm

Produkte të ngjashme

0.1201
246.36 KB