Inoxriv Ottocento Libro Valixhe Lugësh, 72 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Inoxriv

Çmimi: 35.090,0 Lekë

35.090,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Inoxriv Ottocento Libro Valixhe Lugësh, 72 Copë
 • 12 x lugë tavoline.
 • 12 x pirunj tavoline.
 • 12 x pirunj ëmbelsire.
 • 12 x lugë çaj.
 • 12 x thikë tavoline.
 • 12 x thikë ëmbelsire.
 • Material inoks.
 • Siguron higjenën dhe sigurinë maksimale në kontakt me ushqimin.
 • Mund të lahen në pjatalarëse.
 • Prodhuar nga Inoxriv, Itali.
Marka / Prodhuesi
Inoxriv
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8004740020344
BNCode
IN000006290V

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1518
254.4 KB