GioStyle Vela Çantë Termike 21.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.669,0 Lekë

2.770,0 Lekë1.669,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gio Style çantë termike, 21.5 lt.
  • Përmasat 40 x 18 x 28 h cm.
  • Ekstra rezistent ndaj agjentëve atmosferikë.
  • Përdoret për të mbajtur ftohtë ushqime dhe pije te ndryshme.
  • Pastrohet lehtësisht. 
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.6 Kg
Barcode
8000303308690
BNCode
GI000001244S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Blu Portokalli
Masa
40 x 18 x 28 h cm
Vëllimi
21.5 L

Produkte të ngjashme

0.1494
249.15 KB