Sonifer Mixer Dore 2në1, 500 W, SF-7023

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 4.030,0 Lekë

4.030,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Sonifer mikser dore elektrik, 500 W.
  • Material inoks i pjesëve rrahëse të mikserit.
  • Pajisur me 5 nivele shpejtësie rrahëse.
  • Pajisur me 2 rrahëse veze dhe 2 rrahëse brumi.
  • Përdoret për të rrahur ose përzierë vezë, ëmbëlsira, krem pastiçerie etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Garanci 6 muaj.
  • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.
Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.57 Kg
Barcode
6971184585031
BNCode
SN000001811F

Detajet

Ngjyra
E zeze Gri
Materiali
Inoks Plastikë

Produkte të ngjashme

0.1294
222.15 KB