Bormioli Rocco White Moon Tas i Bardhë 25 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 495,0 Lekë

495,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas i bardhë, formë e rrumbullakët, 25 cm.
  • Material qelq Opal.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoret kryesisht për sallatë, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.6 Kg
Barcode
8411712757090
BNCode
BO000000031R

Detajet

Ngjyra
E bardhë
Materiali
Qelq Opal
Dimensionet
26.8cm

Produkte të ngjashme

0.1262
246.42 KB