Set Luminarc Alexie i Bardhe me 18 Pjata 1 Tas plus 6 Gota Falas

Kodi:

Çmimi: 2.499,0 Lekë

Seti Luminarc Alexie i Bardhe permban 18 pjata, 1 Tas plus 6 Gota Falas.

2.499,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
Seti Luminarc Alexie i Bardhe permban 18 pjata, 1 Tas plus 6 Gota Falas
Pesha totale
6.59 Kg

Përbërja e setit

Emri
Borgonovo Contea Set gotash për pije 38 Cl
Sasia në set
2
Përshkrimi
Set me 3 gota pa fron dhe me një dizajn elegant të cilat do të duken bukur në çdo mjedis. Ato përdoren në përditshmëri dhe raste të veçanta për të shërbyer pije të ndryshme sipas dëshirës, kryesisht ujë dhe lëngje. Janë prodhuar me material Sparkx me cilësi dhe rezistencë të lartë që mund të përballojë shumë dëmtime ndër vite.

Karakteristika të materialit:
- Tërësisht transparent dhe me shkëlqim.
- I qëndrueshëm: Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
- Miqësor me mjedisin: pa plumb dhe metale të rënda.
- Lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Pesha
0.49 Kg
Barcode
8002713155239
BNCode
BG000000023N
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Emri
Luminarc Tas i Bardhë Alexie 27 cm
Sasia në set
1
Përshkrimi
Alexie tas i madh i prodhuar me material Qelqi Opal. Ky lloj materiali i bën tasat të jenë 3 herë më rezistente se tasat e tjerë tradicional. I dizejnuar për përdorim intensiv të përditshëm, modeli do të mbetet i qëndrueshëm edhe pas një numri të madh larjesh në pjatalarëse. Dizajni elegant, forma e rrumbullakët dhe e thellë e bën atë të jetë pjesë e kuzhinës tuaj. Tasi është ideal për përdorime të ndryshme, kryesisht sallatë.

Karakteristikat:
- Rezistente ndaj nxehtësisë dhe goditjeve.
- Ushqim 100% higjienik.
- Mund të përdoret në mikrovalë, furrë, pjatalarëse etj.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Pesha
0.6 Kg
Barcode
883314550849
BNCode
LM000000102C
Ngjyra
E bardhë
Dimensionet
27 cm
Materiali
Arkopal Opal
Përbërja
Luminarc, Tas i Bardhe 27 cm
Emri
Luminarc Alexie, Seti Bardhë me 18 Pjata
Sasia në set
1
Përshkrimi
Set pjatash të prodhuara nga material Arkopal i cili është një përzierje e materialit opal me qelqin e temperuar. Ky lloj materiali i bën pjatat të jenë 3 x më rezistente se pjatat e tjera tradicionale. Të dizejnuara për përdorim intensiv të përditshëm, modeli do të mbetet i qëndrueshëm edhe pas një numri të madh larjesh në pjatalarëse. Dizajni elegant dhe forma e rrumbullaktë i bën ato të jenë pjesë e kuzhinës tuaj për raste të veçanta apo përdorim të përditshëm.

Seti përmban:
- 6 pjata për ëmbëlsira 19 Cm,
- 6 pjata për supë 20.5 Cm
- 6 pjata për darkë 25 Cm.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Pesha
5.5 Kg
Barcode
883314801316
BNCode
LM000000099C
Materiali
Qelq Arkopal Opal
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Luminarc Alexie, Set i Bardhe

Produkte të ngjashme

0.0848
267.64 KB