Antik-Ars Delizia Tigan Skarë 25X35 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Antik Ars

Çmimi: 3.830,0 Lekë

3.830,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan zgare në përmasat 25 x 35 cm.
  • Material alumini dhe veshje kundër ngjitjes, 6 mm me cilësi të lartë.
  • Ka një dorezë druri lehtësisht të palosshme.
  • Duhet të lahet me dorë.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Antik – Ars, Itali.

Marka / Prodhuesi
Antik Ars
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.3 Kg
Barcode
8010387030356
BNCode
AR000000143S

Detajet

Materiali
Alumin
Dimensionet
25 x 35 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1054
251.6 KB