Luigi Bormioli Optima Premium Mbajtëse Vaj Uthull 0.25 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 680,0 Lekë

680,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse Vaj Uthull, formë drejtkëndore, transparente.
  • Vëllimi i produktit 0,25 lt.
  • I përbërë nga material qelq kristalor.
  • Përdoret për vaj, uthull dhe esenca të ndryshme gatimi.
  • Rezistent ndaj thyerjes, pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.45 Kg
Barcode
032622021385
BNCode
LU000000250G

Detajet

Vëllimi
0.25 L
Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent

Produkte të ngjashme

0.1085
241.27 KB