Korkmaz Kappa Black Tenxhere 26 x 8,5 cm, 4.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 6.300,0 Lekë

6.300,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kappa Tenxhere 26 x 8.5 cm me kapacitet 4.5 Lt.
  • Material inoks 18/10.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Ekstra rezistente ndaj nxehtësisë dhe gërvishtjeve.
  • Siguron kursim maksimal të kohës dhe energjisë falë sistemit bazë. Solar Base, i cili siguron transferimin më të lartë të nxehtësisë në të gjitha llojet e pllakave, përfshirë induksionin.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8691607169119
BNCode
KM000003059Z

Detajet

Dimensionet
26x8.5 cm
Ngjyra
Transparent Argjend
Materiali
Qelq Inoks
Përbërja
Inoks
Vëllimi
4.5 L

Produkte të ngjashme

0.1486
256.09 KB