Lugë Gatimi Silikoni me Mbajtëse 13 copë, Ngjyrë e Mente

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 3.250,0 Lekë

3.250,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë kuzhine Material silikoni me bisht druri, 12 copë + 1 mbajtëse për setin, ngjyrë mente.
 • 1 x lugë gjelle;
 • 1 x garuzhde;
 • 3 x spatula të ndryshme;
 • 1 x rrahës vezësh;
 • 1 x kapëse kuzhine ;
 • 1 x furçë;
 • 1 x lugë makarona;
 • 3 x lugë të shpuara për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse për të gjithë grupin.
 • Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 230 ° C.
 • Pastrohet lehtë.
          Marka / Prodhuesi
          Tong
          Ofruar nga
          Arteg
          Kategoria kryesore
          Shtëpia dhe Tavolina
          Pesha
          0.65 Kg
          Barcode
          6969180217179
          BNCode
          TN000003160Y

          Detajet

          Ngjyra
          Bezhë Mente
          Përbërja
          13 Copë
          Materiali
          Dru Silikon

          Produkte të ngjashme

          0.1561
          257.16 KB