Lugë Gatimi Silikoni me Mbajtëse 13 copë, Ngjyrë e Mente e Fortë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 2.950,0 Lekë

2.950,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë kuzhine Material silikoni me bisht druri, 12 copë + 1 mbajtëse për setin, ngjyrë mente e fortë.
 • 1 x lugë gjelle;
 • 1 x garuzhde;
 • 3 x spatula të ndryshme;
 • 1 x rrahës vezësh;
 • 1 x kapëse kuzhine ;
 • 1 x furçë;
 • 1 x lugë makarona;
 • 3 x lugë të shpuara për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse për të gjithë grupin.
 • Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 230 ° C.
 • Pastrohet lehtë.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
6969180217193
BNCode
TN000003163Y

Detajet

Ngjyra
Bezhë Mente
Përbërja
13 Copë
Materiali

Produkte të ngjashme

0.1427
246.98 KB