Accademia Mugnano Diamante Di Luna Tigan 24 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 3.080,0 Lekë

3.080,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan 24 cm i përbërë nga material jo ngjitëse 6 shtresorë.
  • Doreza ergonomike të cilat pengojnë transmetimin e nxehtësisë.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban PFOA.
  • Rezistent ndaj ngjjitjes dhe goditjeve.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali.
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8010111043942
BNCode
AC000003088M

Detajet

Materiali
Alumin
Dimensionet
24 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.147
256.02 KB