Borgonovo Practica Tas Qelq 23 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 760,0 Lekë

760,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas në formë ovale me dorezë, transparent, 23 cm, me kapacitet 1.7 lt.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Përdoret kryesisht për sallatë, fruta, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.3 Kg
Barcode
8002713130472
BNCode
BG000000347N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Dimensionet
29.2 x 22.1 Cm
Vëllimi
1.7 L

Produkte të ngjashme

0.1107
246.64 KB