Luminarc Club Mbajtëse Ushqimesh 75 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 560,0 Lekë

560,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz me kapak hermetik, formë rrethore, transparent, 75 cl.
  • Material qelq.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret për ruajtjen e ushqimeve të ndryshme.
  • Mund të lahet dhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.7 Kg
Barcode
026102635858
BNCode
LM000000337C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.75 L
Dimensionet
18 Cm x 10 Cm x 10 Cm

Produkte të ngjashme

0.164
246.28 KB