Bra Infinity Tenxhere C me Kapak 32 cm, 5Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bra Isogona

Çmimi: 7.509,0 Lekë

7.509,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bra
  • Isogona Infinity tenxhere me kapak 32 cm.
  • Material teflon ngjyrë e zezë.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjes dhe ngjitjes.
  • Përmban kapëse dorezash silikoni që mundësojnë mos depërtimin e nxehtësisë.
  • E përshtatshme për në furrë, së bashku me kapakun e saj.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave përfshirë dhe ato me induksion.
  • Lahet në pjatalarëse.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Prodhuar nga Isogona.
Marka / Prodhuesi
Bra Isogona
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
3.5 Kg
Barcode
8411796106340
BNCode
BR000000659A

Detajet

Dimensionet
32 cm
Ngjyra
E zeze E kuqe
Materiali
Teflon
Përbërja
Teflon

Produkte të ngjashme

0.1111
267.66 KB