Çajnik Ebaniti Black 1,5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 890,0 Lekë

890,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çajnik me dorezë, transparent, me kapacitet 1,5 lt.
  • Material qelq me dorezë plastike.
  • Pajisur me filtër material inoks.
  • Ekstra rezistent ndaj nxehtësisë.
  • Përdoret për kullim dhe shërbimin e çajit.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.45 Kg
Barcode
6933890328968
BNCode
TN000000651Y

Detajet

Ngjyra
E zeze Gri Transparent
Materiali
Qelq Inoks Plastikë
Vëllimi
1,5 Lt L
Përbërja
Plastike, Qelq, Inoks

Produkte të ngjashme

0.1215
246.34 KB