RCR Oasis Gotë me Fron Spumante 16 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: RCR

Çmimi: 2.690,0 Lekë

2.690,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë me fron, transparente, punuar me motive, me vëllim 16 cl, 6 copë.
  • Material qelq kristalor  me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret kryesisht për spumante, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga RCR, Itali.

Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8007815263271
BNCode
RC000000081R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Kristal
Vëllimi
0.16 L

Produkte të ngjashme

0.132
245.69 KB