Giostyle Fiesta Canteen 600 Termus 0.65 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 3.090,0 Lekë

3.090,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Fiesta Canteen 600 Termus 0.65 lt.
  • Material plastik.
  • Pastrohet lehtësisht. 
  • Përdoret për të mbajtur ftohtë pije të ndryshme.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
8000303309673
BNCode
GI000001220S

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1211
238.52 KB