Giostyle Fiesta Çantë Termike 24 & 7 Lt 2 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.990,0 Lekë

2.990,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • 1 x çantë termike me përmasa 40,5 x 19 x 28h cm me vëllim 24 lt.
  • 1 x çantë termike me përmasa 29 x 11 x 19h cm me vëllim 7 lt.
  • Përbëhet nga shkumë polietileni me densitet të lartë 6 mm.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Përdoret kryesisht për ti mbajtur ushqimet dhe pijet e freskëta dhe të ftohta.
  • Prodhuar nga Giostyle, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.3 Kg
Barcode
8000303308751
BNCode
GI000001237S

Detajet

Ngjyra
Gjelbër Blu Portokalli
Vëllimi
24 & 7 L

Produkte të ngjashme

0.1058
246.41 KB