Gravell Stones Tenxhere me Kapak, 26 Cm, 5.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 2.980,0 Lekë

5.540,0 Lekë2.980,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tenxhere ngjyrë gri me kapak qelqi, me diametër 26 cm dhe kapacitet 5.5 litra.
  • Material alumin i pastër, me veshje guri që nuk e ngjit ushqimin.
  • Mund të përdoret për të gjitha llojet e sobave.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për të zier dhe gatuar ushqime të ndryshme.

Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.225 Kg
Barcode
8050563120129
BNCode
MD000001517O

Detajet

Dimensionet
26 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Qelq Gur Alumin

Produkte të ngjashme

0.0986
255.52 KB