Blunavi Midnight Tigan me Veshje Guri me Kapak, 26 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Blunavi

Çmimi: 1.530,0 Lekë

2.840,0 Lekë1.530,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan, ngjyrë gri e errët, me kapak qelqi, me diametër 26 cm.
  • Material bazë alumin me veshje guri kundër ngjitjes.
  • Doreza termo izoluese që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Blunavi
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.43 Kg
Barcode
8050323054978
BNCode
BL000002468U

Detajet

Materiali
Qelq Gur Alumin
Dimensionet
26 cm
Ngjyra
Gri e errët

Produkte të ngjashme

0.1469
255.58 KB