Mbajtëse Vaji Uthulle 750 ml

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 900,0 Lekë

1.670,0 Lekë900,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse vaji, uthulle, me dorezë, ngjyrë gri, me kapacitet 750 ml.
  • Material inoks.
  • Përdoret kryesisht për të mbajtur vaji, uthull, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
7895512061433
BNCode
TN000002676Y

Detajet

Materiali
Inoks
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.061
197.36 KB