Simax Nyko Tenxhere Qelqi 2 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Kavalierglas S.A

Çmimi: 1.900,0 Lekë

3.550,0 Lekë1.900,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Nyko tenxhere me kapak, transparente, me diametër 17 cm, me kapacitet 2 lt.
  • Material qelq i temperuar.
  • Ekstra tezistente ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Rezistente në temperatura -40° deri në 300°.
  • Është e përshatshme për të gjitha llojet e sobave, përveç me gas dhe induksion.
  • E përshtatshme për furrë, mikrovalë, frigorifer, etj.
  • Përdoret kryesisht për perime, gatime të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Simax.
Marka / Prodhuesi
Kavalierglas S.A
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
8593419502231
BNCode
KV000002694L

Detajet

Dimensionet
17 cm
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.0832
255.47 KB