Shportëz Contea 5 Sete Gota Dhe 5 Sete Gota Dhuratë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 1.999,0 Lekë

3.360,0 Lekë1.999,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi

  • Gotë për pije transparente 38 Cl, 3 copë
  • E përbërë nga material qelq Sparkx me cilësi të lartë
  • Përdoret kryesisht për ujë dhe lëngje
  • Rezistent ndaj thyerjes, pastrohet edhe në pjatalarëse
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali

Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.49 Kg
Barcode
8002713155239
BNCode
BG000000023N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.38 L

Produkte të ngjashme

0.0873
253.77 KB