Luminarc Club Mbajtëse Ushqimesh, 0.5 Lt, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 600,0 Lekë

600,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Club mbajtëse ushqimesh me kapak, transparente, me kapacitet 0.5 lt.
  • Material qelq.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve.
  • Përdoret për të mbajtur ushqime të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.34 Kg
Barcode
026102582701
BNCode
LM000002516C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.5 L

Produkte të ngjashme

0.1384
244.88 KB