Lugë Gatimi Silikoni me Mbajtëse 13 copë, Ngjyrë e Kuqe

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 4.020,0 Lekë

4.020,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë kuzhine Material silikoni me bisht druri, 12 copë + 1 mbajtëse për setin, ngjyrë e kuqe.
 • 1 x lugë gjelle;
 • 1 x garuzhde;
 • 3 x spatula të ndryshme;
 • 1 x rrahës vezësh;
 • 1 x kapëse kuzhine ;
 • 1 x furçë;
 • 1 x lugë makarona;
 • 3 x lugë të shpuara për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse për të gjithë grupin.
 • Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 230 ° C.
 • Pastrohet lehtë.
           Marka / Prodhuesi
           Tong
           Ofruar nga
           Arteg
           Kategoria kryesore
           Shtëpia dhe Tavolina
           Pesha
           0.6 Kg
           Barcode
           6969180217148
           BNCode
           TN000003159Y

           Detajet

           Ngjyra
           E kuqe Bezhë
           Përbërja
           13 Copë
           Materiali
           Dru Silikon

           Produkte të ngjashme

           0.1013
           247.37 KB