Çajnik me Filxhanë Starbucks, 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 1.240,0 Lekë

2.320,0 Lekë1.240,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çajnik me filxhanë, ngjyrë të bardhë me dizenjo nga Starbucks, 3 copë.
  • 1 x çajnik me kapacitet 60 cl.
  • 2 x filxhanë, 40 & 20 Cl.
  • Material porcelan.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoret për çaj ose kafe.
  • Të përshtatshme për dy persona.
  • Pastrohen lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.84 Kg
Barcode
6916503070850
BNCode
TN000000963Y

Detajet

Ngjyra
E bardhë
Materiali
Porcelan
Vëllimi
0.6 L

Produkte të ngjashme

0.0893
255.26 KB