Bormioli Rocco Premium Gota Vere me Fron 55 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 1.890,0 Lekë

1.890,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë për verë të kuqe me fron, transparente 55 cl, 6 copë.
  • Material qelq Star me cilësi të lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Përdoret kryesisht për verë të kuqe.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.56 Kg
Barcode
8004360054927
BNCode
BO000000036R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Dimensionet
h 23 Cm
Vëllimi
0.55 L

Produkte të ngjashme

0.1395
255.36 KB