Bormioli Rocco Cortina Gota pa Fron Bibita 27.5 cl 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 149,0 Lekë

149,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë uji transparente me vëllim 27.5 cl, 3 copë.
  • Material qelq Spaks me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoren kryesisht për lëngje të ndryshme, ujë, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.

Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.83 Kg
Barcode
8004360020847
BNCode
BO000000096R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1054
244.77 KB