Luigi Bormioli Roma Gotë pa fron 40 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 3.240,0 Lekë

3.240,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë pa fron me vëllim 40 cl, 6 copë.
  • E përbërë nga material kristalor i cilësisë së lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Përdoret kryesisht për pije të ndryshme.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.4 Kg
Barcode
032622027295
BNCode
LU000000193G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Kristal
Vëllimi
0.4 L

Produkte të ngjashme

0.1101
245.13 KB