Filxhan Kafe Baroque me Pjatë të Ngritur Black 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 1.890,0 Lekë

1.890,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Filxhan kafeje ngjyrë e zezë mat, 6 copë.
  • Material porcelan e dizenjuar me formë mozaiku.
  • Dizajn tradicional me dorezë.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Përdoren kryesisht për kafe, etj.
  • Pastrohen lehtësisht.

Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
7916503306231
BNCode
TN000000135Y

Detajet

Ngjyra
E zeze
Përbërja
Material Porcelan
Materiali
Porcelan

Produkte të ngjashme

0.1014
245.08 KB