Ghidini Italy Linea Easy Acea Shtypëse për Hudhra 3 Funksionale

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 2.190,0 Lekë

2.190,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shtypëse për hudhra, ngjyrë bardhë dhe gri.
  • Material çelik-inoks.
  • Përfshin 3 aksesorë për të prerë dhe shtypur hudhrat sipas madhësisë tuaj të preferuar dhe me një pajisje pastimi.
  • Praktike për tu përdorur dhe pastruar.
  • Prodhuar nga Ghidini, Itali.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.23 Kg
Barcode
8008636256213
BNCode
GD000000236I

Detajet

Ngjyra
E bardhë Gri
Materiali
Inoks Çelik

Produkte të ngjashme

0.1095
254.18 KB