Borgonovo Practica Tas Qelq 18 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 490,0 Lekë

490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas në formë ovale me dorezë, transparent, 18 cm, me kapacitet 0.90 lt.
  • Material qelq.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Përdoret kryesisht për sallatë, fruta, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.62 Kg
Barcode
8002713130458
BNCode
BG000000343N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Dimensionet
21.5 x 17.6 cm
Vëllimi
0.90 L

Produkte të ngjashme

0.1043
246.77 KB