Korkmaz Ornella Tigan, 24 x 6.5 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 4.860,0 Lekë

4.860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Ornella tigan, ngjyrë i zi, me përmasa 24 x 6.5 cm dhe kapacitet 2.5 litër.
  • Material me veshje vullkanike jo-ngjitëse.
  • Ekstra rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.215 Kg
Barcode
8691607011180
BNCode
KM000002197Z

Detajet

Materiali
Qelq
Dimensionet
24 x 6.5 cm
Ngjyra
E zeze
Vëllimi
2.5 L

Produkte të ngjashme

0.151
246.92 KB