Mbajtëse Erëzash White, 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Smart Kitchen

Çmimi: 1.300,0 Lekë

1.300,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse erëzash, ngjyrë të bardhë me motive të zeza dhe kapak ngjyrë kafe, 3 copë.
  • Material qeramikë.
  • Pastrohen lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Smart Kitchen
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.111 Kg
Barcode
6920201306210
BNCode
SK000001649E

Detajet

Ngjyra
E bardhë E zeze
Materiali
Qeramikë

Produkte të ngjashme

0.1175
246.43 KB