Set me 6 tasa supe dhe 6 pjata

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Arteg

Çmimi: 1.480,0 Lekë

1.480,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • 6 tasa dhe 6 pjata shoqëruese, formë rrumbullake, material akropal
  • Ka rezistencë të lartë ndaj goditjeve termike edhe në ndryshimet e temperaturës deri në 135 °C
  • Mund të përdoret në mikrovalë
  • Lahet me lehtësi në pjatalarëse

Marka / Prodhuesi
Arteg
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
2.3 Kg
Barcode
6916503070829
BNCode
AR000000071G

Detajet

Ngjyra
Materiali
Qelq Arkopal
Përbërja
12 Copë
Dimensionet
Ø 11cm, Ø 15 cm

Produkte të ngjashme

0.1086
245.46 KB