Luminarc Alizee Pearl Set Pjatash

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 6.411,0 Lekë

6.411,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Set me pjata, formë e rrumbullakët, ngjyrë e bardhë, 18 copë.
  • 6 x pjatë ëmbëlsire 22 cm.
  • 6 x pjatë për supë 23 cm.
  • 6 x pjatë për servirje 28 cm.
  • Material Acropal.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Të përshtatshme për mikrovalë.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.111 Kg
Barcode
883314575385
BNCode
LM000000029C

Detajet

Materiali
Arkopal
Dimensionet
6x22cm, 6x23cm, 6x28cm
Ngjyra
E bardhë

Produkte të ngjashme

0.1344
246.54 KB