Giostyle Fiesta Çantë Shpine Termike 17 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.199,0 Lekë

2.035,0 Lekë1.199,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Giostyle Fiesta çantë shpine termike 34x27x16 me kapacitet 17 lt.
  • Materiali i jashtëm: poliestër (PES) 70D është e qepur me najlon të trashë e cila nuk përshkohet nga uji.
  • Materiali izolues: shkumë polietileni vinil acetat (PEVA) me një trashësi prej 5 mm, i cili është i sigurt në kontakt me ushqimet dhe rezistent ndaj rrezatimit diellor UV.
  • E pajisur me panel kartoni.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.37 Kg
Barcode
8000303308768
BNCode
GI000001019S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Portokalli Bojqielli
Masa
34x27x16
Vëllimi
17 L

Produkte të ngjashme

0.1309
249.27 KB