Bormioli Premium Shishe Vaji Uthulle 0,25 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 1.140,0 Lekë

1.140,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbjatëse vaji, uthulle me formë drejtkëndore dhe vëllim 0,25 lt.
  • I përbërë nga material inox.
  • Përdoret për vaj, uthull dhe esenca të ndryshme gatimi.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.

Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.99 Kg
Barcode
032622023495
BNCode
LU000001016G

Detajet

Ngjyra
Gri
Materiali
Inoks

Produkte të ngjashme

0.1264
245.44 KB