Korkmaz Droppa Çajnik 3.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 3.590,0 Lekë

3.590,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Korkmaz Droppa çajnik, ngjyrë gri, me kapacitet 3.5 lt.
  • Material inoks 18/10.
  • Përdoret Kryesisht për të zierë çaj, ujë, etj. 
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave si dhe në ato me induksion.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.67 Kg
Barcode
8691607000559
BNCode
KM000000586Z

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1012
243.69 KB