Luigi Bormioli Birrateque Gotë Birre 54 cl 2 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 1.480,0 Lekë

1.480,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
Gotë birre transparente 54 cl, 2 copë.
Formë lineare kombinuar me formën klasike cilindrike.
Material qelq kristalor me cilësi të lartë.
Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
Përdoret kryesisht për birrë.
Mund të lahen në pjatalarëse.
Prodhuar nga Bormioli Luigi, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.9 Kg
Barcode
032622026069
BNCode
LU000000241G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Kristal
Vëllimi
0.54 L

Produkte të ngjashme

0.1264
245.98 KB