Set Carine Black Dessert Pjata 19 CM 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 1.660,0 Lekë

1.660,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatë e zezë me formë të rrumbullakët me diametër 19 cm.
  • I përbërë nga material opal, ekstra rezistent.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret kryesisht për fruta dhe ëmbëlsira.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.32 Kg
Barcode
026102895184
BNCode
LM000001010C

Detajet

Materiali
Opal
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.127
241.63 KB