Shportë Kuzhine 6 Gota Vere Divino dhe 12 Gota Uji Contea Falas

Kodi:

Çmimi: 1.499,0 Lekë

Shportë Kuzhine 6 gota Vere Divino dhe 12 gota Uji Contea Falas.

1.499,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
Shportë Kuzhine 6 gota Vere Divino dhe 12 gota Uji Contea Falas
Pesha totale
2.095 Kg

Përbërja e setit

Emri
Borgonovo Contea Set gotash për pije 49 Cl
Sasia në set
4
Përshkrimi
Borgonovo Contea Set gotash për pije 49 Cl
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Pesha
0.57 Kg
Barcode
8002713150579
BNCode
BG000000912N
Emri
Bormioli Rocco Divino Gota për Pije me Fron 53 CL 6 Copë
Sasia në set
1
Përshkrimi
Set me 6 gota me fron të cilat përdoren në përditshmëri dhe raste të veçanta për të shërbyer pije të ndryshme, kryesisht verë. Janë prodhuar me material qelqi Star me cilësi të lartë që mund të përballojë shumë dëmtime ndër vite.

Karakteristika të materialit:
- Përdorimi i teknologjisë së prerjes me lazer.
- Tërësisht transparent dhe me shkëlqim.
- I qëndrueshëm: Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
- Miqësor me mjedisin: Pa plumb dhe metale të rënda.
- Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Pesha
1.525 Kg
Barcode
8004360072952
BNCode
BO000000019R

Produkte të ngjashme

0.0862
255.84 KB